Logopedie Haná

Jsme společnost působící v oblasti klinické logopedii s ambulancemi napříč Českou republikou.

O nás

Jsme společností působící v oblasti klinické logopedie na střední Moravě - od Konice po Rousínov.

Společnost vyrostla na pevných základech původní praxe Mgr. Jany Fialové, která aktivně působí v oboru od roku 1995.

Naše
filozofie

Naše společnost, specializující se na klinickou logopedii pro dospělé i děti, je založena na hluboké filozofii a přesvědčení, že schopnost komunikovat je základním lidským právem. Naše cíle jsou jasné: pomoci našim klientům dosáhnout zlepšení v oblasti výslovnosti, rozvoje komunikačních dovedností a posílení jejich sebevědomí.

Jedním z klíčových aspektů naší filozofie je interdisciplinární spolupráce s lékaři z jiných oborů, jako je pediatrie, foniatrie a otorinolaryngologie (ORL). Tato spolupráce nám umožňuje lépe porozumět komplexním potřebám našich klientů. Společně s těmito odborníky vytváříme plán léčby, který je komplexní a efektivní.

Věříme, že komunikace je klíčem k lepšímu životu, a naše filozofie je zaměřena na to, aby naši klienti dosáhli maximálního rozvoje svých komunikačních schopností. Jsme tu, abychom podpořili jejich cestu k výraznému zlepšení výslovnosti a komunikace a pomohli jim získat důvěru v sebe samé. V naší společnosti nevěříme jen v odstraňování řečových vad; věříme v budování silných, jasných a efektivních komunikačních dovedností, které otevírají dveře k novým možnostem a úspěchu.


Ambulance

Naše logopedická společnost provozuje celkem 7 ambulancí a snažíme se rozšiřovat naši působnost. Ambulancemi projde ročně přibližně 400 pacientů v Logopedie Moravská a 1000 pacientů ročně v Logopedii Haná.

5 ambulancí
10 členů týmu
100 % štastných pacientů

Náš tým

Mgr. Jana Fialová

Mgr. Jana Fialová

Klinický logoped
Mgr. Barbora Osičková

Mgr. Barbora Osičková

Klinický logoped

Ing. Jan Borský

Jednatel, Finanční a Provozní ředitel

Objednejte se
do naší ambulance

Poskytujeme služby klinické logopedie na míru pro klienty všech věkových skupin.